Våra medarbetare

Epost till våra medarbetare är: förnamn.efternamn@kommunfast.se

Maria Hofvander, Förvaltare
maria.hofvander@kommunfast.se

Luciano Deponte, Arbetsledande byggtekniker
luciano.deponte@kommunfast.se

Magnus Ek, Projektledare
magnus.ek@kommunfast.se

Johan Backman, Drifttekniker
johan.backman@kommunfast.se

Alexander Herrlin, Drifttekniker
alexander.herrlin@kommunfast.se

Martin Nilsson, Drifttekniker
martin.nilsson@kommunfast.se

Jan Åke Persson, Drifttekniker
jan-ake.persson@kommunfast.se

Rickard Jönsson, Drifttekniker
rickard.jonsson@kommunfast.se

Aktuellt

Nya telefontider

Från och med idag måndagen den 26 juni har vi nya telefontider. Vardagar mellan 9.00-12.00. Felanmälan på Staffanstorps Kommunfastigheter görs via mail på  felanmalan@kommunfast.se.    

Kanalförändring hos Canal Digital

Från den 8 december kommer Eurpsport 1 att ersätta MTV. Du kan behöva göra en kanalsökning för att uppdatera kanallistan. Vid frågor, kontakta Canal Digital på 0770-11 55 11  

Tillsatt tjänst!

Tjänsten Byggtekniker är nu tillsatt och Staffanstorps Kommunfastigheter hälsar Luciano Deponte varmt välkommen!